• Wpisów: 279
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 173 dni temu, 17:03
  • Licznik odwiedzin: 32 600 / 1260 dni
 
nataloa
 
taco.jpg

Pseudonim pod którym tworzy to Taco Hemingway, bardzo nie liczni mogą pamiętać jeszcze kilka kawałków po angielsku, które nagrał w 2011r. jako - Who killed jfk ( www.youtube.com/user/fvkilledjfk )
Taco staje się teraz coraz bardziej popularny, ma już ponad 100 tyś. subskrybcji na you tube'e.  Na swoim kącie ma trzy płyty; ,,Young Hems'' (2013r) ( tacohemingway.bandcamp.com/album/young-hems-2 )
,,Trójkąt warszawski'' (2014r) ( tacohemingway.bandcamp.com/album/tr-jk-t-warszawski )
,,Umowa o dzieło'' (2015r)
i najnowszą EP'kę ,, Wosk ''
Aktualnie pracuję nad kolejną płytą ,, Marmur'' , która ma się ukazać tej jesieni.
  Jeśli chodzi o jego życie prywatne prawie nic nie wiemy; wychował się w Warszawie i ma 26 lat.   Powiem szczerze, że trochę mnie denerwuje ten nagły zryw jego świeżysz fanów.. Ja słucham Filipa od kilku lat, mam jego płyty, teksty prawie znam na pamięć, to jeden z moich ukochanych artystów, więc chyba mogę się nazywać jego wielką fanką. Teraz natomiast spotykam ludzi, którzy dowiedzieli się o nim niedawno i też nazywają się jego wiernymi fanami.... Mimo wszystko, sukcesy Taco bardzo mnie cieszą, tylko po prostu nie chcę go słyszeć w jakiś eskach itp. On jest za genialny na to.
   Uwielbiam jego teksty, to jak wszystko jest zgrane :) Są bystre, inteligentne i dosadne. To kolejny z mojej listy inteligentnych raperów ; jego rap niesie przekaz, wartość, a do tego świetnie wpadają w ucho. To dla mnie polski Stromae ;)
  Ogromnie polecam. Posłuchajcie, to coś niesamowitego. Nie mogę się zdecydować, które kawałki wstawić, bo wszystkie są genialne. Warto przesłuchać każdego jego utworu :)gnluduk.blogspot.com/

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego