• Wpisów: 279
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 173 dni temu, 17:03
  • Licznik odwiedzin: 32 600 / 1260 dni
 
nataloa
 
Pamiętacie jeszcze serial emitowany na TVN ,, Brzydula '' ? Jego powtórki co chwila lecą na TVN Siedem; od poniedziałku do piątku o 17:55, w soboty od 12: 00 i w niedzielę od 12:30 ( w weeekendy nie raz godziny się zmieniają ) Jest już trochę nieaktualny, ale mogę go oglądać w kółko tysiąc razy i nadal mi się nie nudzi. Uwielbiam Ulę Cieplak i jej perypetie :) Dla tego gdy znalazłam na kiermaszu tę książką, od razu wiedziałam, że wróci ze mną :)
IMG_20160830_121855.jpg

www.instagram.com/g.n.luduk/
gnluduk.blogspot.com/

  Gratka dla wszystkich fanów Brzyduli! :D Pamiętnik Urszuli napisany przez Julię Kamińską! Wiele ciekawych wzmianek i urok kochanej dwudziestoparoletniej dziewczyny, rozmarzonej ekonomistki :D Jak można się domyślić w pamiętniku najwięcej jest o Marku.. szefie właścicielki wyznań, w którym zadurzyła się od pierwszego ( dosyć przykrego ) spojrzenia. Można znaleźć na stronach tej książki w skrócie całą historię z serialu.
  Mnie ( wielkiej fance) bardzo denerwowały wszelakie pomyłki ; niechronologiczność zdarzeń , zjadanie istotnych zdarzeń, chaos w dniach , niejasności , np; jest napisane, że Viola nie cierpi krówek , a doskonale pamiętam, gdy Ula śpieszyła się do szpitala, bo jej tata miał operacje na serce, a Alex miał podpisać przelew i poprosiła Violettę by się tym zajęła. Ona się zgodziła i zarządziła do tego paczki krówek. Nie ma ani słowa o problemach z materiałami i wielu innych ważnych wątkach.
  Mimo wszystko książka jest fajnym dodatkiem do serialu :) Jeśli nigdy nie oglądaliście obejrzyjcie chociaż kilka odcinków. Jeśli znacie serial zachęcam do zapoznania się także z tą wersją papierową :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego