• Wpisów: 279
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 200 dni temu, 17:03
  • Licznik odwiedzin: 32 702 / 1287 dni
 
nataloa
 
  Po tę książkę sięgnęłam na prośbę siostry :) Ona była nią zachwycona, ja.. no może nie aż zachwycona , ale spodobała mi się i sięgnę po jej kontynuację :)
  ,, Dotyk'' to typowa powieść dla młodzieży; swobodny język, przekleństwa, bunt, fantastyka i miłość. Jednak jest to w świetnych dawkach. Autorka z niczym nie przesadziła. Nie dziwi mnie także dlaczego mojej młodszej kuzynce tak przypadła do gustu ;)
   Deznee, główna postać żeńska jest młodą buntowniczką. Chodzi po imprezach, jest bezpośrednia, za wszelką cenę, chce wkurzyć ojca. Pewnego dnia napotyka się w lesie na nieznajomego chłopaka, który jest ścigany przez grupę mężczyzn. Postanawia zabrać go do domu. Okazuje się, że Kale, bo tak właśnie miał na imię , nie jest taki zwyczajny... Przez dotychczasowe życie był więziony przez organizację Denazen, która zajmuje się osobami o <wyjątkowych> talentach.. On posiada jeden z najrzadszych.. śmiertelny dotyk.
   Czytało mi się tę książkę naprawdę bardzo przyjemnie, dużo akcji, nie da się nudzić :) Jako odmóżdżenie i odstresowanie jest idealna :) Jako że jestem osobą , która nie przeklina zbytnio, trochę bolały mnie niektóre fragmenty :P Jednak ta historia była tak ciekawa, że nie umiałam się oderwać. Odważny i swobodny język wspaniale zgrał się z pełną zawirowań fabułą :)
   Polecam jeśli chcecie przeczytać coś trochę innego i absolutnie nie przesłodzonego :)

IMG_20160923_133112.jpg

gnluduk.blogspot.com/
www.instagram.com/g.n.luduk/

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego