• Wpisów: 279
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 200 dni temu, 17:03
  • Licznik odwiedzin: 32 702 / 1287 dni
 
nataloa
 
Nie wiem czy ktokolwiek zauważył, ale od kilku miesięcy pojawia się okropnie mało wpisów. Mają one również inną formę niż wcześniej. Nie jestem do końca zadowolona z faktu, iż stał się to blog stricte książkowy. Chciałabym, by pojawiały się posty na różnorodne tematy. Niestety mam problem z mobilizacją oraz wydzieleniem czasu.

Publikuje także na blogspocie gnluduk.blogspot.com/ , ale bardzo kulawo to idzie.  Wstawiam tam te same teksty co tutaj, ale mam problem z... reklamą (?). Nie jestem biegła w grafice komputerowej czy kodach CSS, przez co blog nie wygląda atrakcyjnie. Mimo wszystko, trochę przykre jest to, że znam w tamtej sferze wiele stron, które albo są po prostu puste i posiadają parę postów, albo publikowane recenzje nie są jakoś nadzwyczajnie napisane... ale setki obserwatorów jest...

Pociesza mnie fakt, że współtworzę gazetę biblioteczną i tam moje teksty są regularnie publikowane ( oraz często chwalone :P :) ). W sumie w jakimś wpisie mogę opisać nasze działania szerzej i podać link do internetowych wersji.

Także wyżaliłam się, usprawiedliwiłam i postaram się poprawić.
Chciałam także powiedzieć, że jakby ktoś miał taką ochotę , to można do mnie pisać, pytać, cokolwiek :) Będzie mi bardzo miło :)
Pozdrawiam !

Zapraszam na mojego instagrama :) Bardzo staram się nad zdjęciami, które tam wstawiam :)
www.instagram.com/welniane_kwiaty/
Mam  teraz ferie i odpoczywam w Zakopanem, wiec tak by dopełnić ten wpis wstawię zdjęcie jednego z moich ulubionych miejsc w tych okolicach.

IMG_20170220_203232.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego